Nabídka
Přidej

: starodávný medový likér recept

Sdílejte obsah s přáteli

: starodávný medový likér recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na : starodávný medový likér, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření : starodávný medový likér. Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších : starodávný medový likér receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Recept: Starodávný medový likér

Starodávný medový likér? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!

Podobné recepty jako Recept: Starodávný medový likér

Recept: Domácí Malibu

Domácí Malibu? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!

Podobné recepty jako Recept: Domácí Malibu

Koktejl s vodkou
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Koktejl s vodkou

Do šejkru vložíme led, přidáme lihoviny, citrónovou šťávu a cukr a šejkr uzavřeme. Třeseme asi půl minuty, potom koktejl nalijeme do koktejlové sklenky naplněné do dvou třetin ledem, přidáme oloupané kolečko citrónu a třešni a podáváme se slámkou.

Podobné recepty jako Koktejl s vodkou

Recept: Vánoční pivní punč

Na mírném ohni přivedeme do varu pivo, přidáme zázvorový sirup, med, skořici, hřebíček a krátce půovaříme. Pak scedíme do servírovací nádoby. V druhé nádobě rozšleháme smetanu se žloutky, třešňovicí a kapkou citronové šťávy, necháme na ohni velmi rychle zpěnit a odstavíme. Pak nalijeme do svařeného

Podobné recepty jako Recept: Vánoční pivní punč

Naši partneři