Nabídka
Přidej

Absolutně slavnostní kompletní večeře pečená krůta krocan ... recept

Sdílejte obsah s přáteli

Absolutně slavnostní kompletní večeře pečená krůta krocan ... recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Absolutně slavnostní kompletní večeře pečená krůta krocan ..., které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Absolutně slavnostní kompletní večeře pečená krůta krocan .... Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Absolutně slavnostní kompletní večeře pečená krůta krocan ... receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Pomalu pečená krůta s česnekem a citronem

PRIMA TIP: Krůta chutná sama o sobě, třeba s bramborovým salátem nebo s vařenými či opékanými bramborami. Můžete k ní také připravit nádivku – vyzkoušejte třeba mandlovou. Na 2 lžících olivového oleje a 2 lžících másla osmažte 1 velkou nakrájenou cibuli a 3 stroužky nadrobno nakrájeného česneku.

Podobné recepty jako Pomalu pečená krůta s česnekem a citronem

Krůta s kaštanovou nádivkou
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Krůta s kaštanovou nádivkou

Často jej také podávají jako slavnostní vánoční jídlo, zejména k obědu 25. 12. Jako vánoční jídlo číslo jedna adoptovali krocana (dávají mu přednost před menší krůtou) zejména Američané. Pečení mnohakilového kusu s vydatnou a pestrou nádivkou je o svátcích v USA národním sportem a důvodem ke statist

Podobné recepty jako Krůta s kaštanovou nádivkou

Pečená husa s jablečnou omáčkou

Další recepty pro slavnostní dny najdete v aktuálním čísle časopisu Prima FRESH: Užijte si zimní radovánky i kouzelné svátky s novým číslem časopisu Prima FRESH reklama

Podobné recepty jako Pečená husa s jablečnou omáčkou

Glazovaná šunka
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Glazovaná šunka

Hlavně na americkém kontinentu takto nasladko připravovaná šunka zaujala. Vyzkoušejte ji, je skvělá! A na slavnostní tabuli se bude krásně vyjímat... do 1 hodiny. Takto připravená šunka (často se jí také říká "virginská" nebo "po virginsku") se připravuje též s konzervovaným ananasem.

Podobné recepty jako Glazovaná šunka

Naši partneři