Nabídka
Přidej
článek

Aktivní uhlí je cesta ke krásně bílým zubům


Jakmile se řekne černé uhlí, zřejmě si jako první představíte první pomoc proti průjmu. Přitom aktivní, respektive černé ..
(celý článek)

Jakmile se řekne černé uhlí, zřejmě si jako první představíte první pomoc proti průjmu. Přitom aktivní, respektive černé ...


Jakmile se řekne černé uhlí, zřejmě si jako první představíte první pomoc proti průjmu. Přitom aktivní, respektive černé uhlí přináší spoustu dalších benefitů, například dokáže perfektně vyčistit zuby, a proto se přidává i do zubní pasty, ústní vody, ba dokonce i do štětin kartáčku na zuby. V následujících řádcích vám tedy představíme černé uhlí i v jiných oblastech, než je pomoc při průjmovém onemocnění.

O černém neboli aktivním uhlí se na internetu dočtete spoustu zajímavých informací. Velice často se doporučuje k detoxikaci organismu, ale také jako bojovník proti zápachu z úst. Dále aktivní uhlí omlazuje, snižuje cholesterol a dokáže porazit mnohé viry. S aktivním uhlím se setkáte také v oblasti ústní hygieny, tedy konkrétně při čištění a bělení zubů.

Černé uhlí pomáhá vybělit zuby? Ano, je to pravda


S aktivním uhlím je možné zuby zbavit nevzhledného zabarvení. Přípravky obsahující černé uhlí vás navíc nezruinují a vyjdou mnohonásobně levněji než chemické čištění zubů v ordinaci stomatologa. Stačí navštívit eshop drogerie, kde najdete trojici chválených přípravků od renomované britské značky Beauty Formulas. Zubní pasta, zubní kartáček i ústní voda zanechají ve vašich ústech pocit čistoty a svěžesti.

Čím jsou produkty od Beauty Formulas výjimečné?


V první řadě se podíváme na zubní pastu, za kterou zaplatíte 49 korun. Dokáže vyčistit zub až do hloubky. Pokud k němu přidáte zubní kartáček, jenž obsahuje aktivní uhlí, výsledek je zaručený. Zubní kartáček je extrémně jemný, a tak nedráždí dásně. Ve vláknech je obsaženo aktivní uhlí, s nímž je jednodušeji odstraněn zubní plak.

Pokud se neobejdete ani bez ústní vody, pořiďte si také tu od Beauty Formulas, neboť ta pravidelným používáním dokáže dokonale zničit bakterie v ústech, jež mají na svědomí vznik zubního plaku, zápachu a zánětu dásní.

Všechno zakoupíte v levné drogerii Xantea, která si pro vás připravila i zajímavé vánoční dárky.


  • Kuchař: Redakce
  • Publikováno:

Kategorie: Zdraví

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Nebo hledejte podobné podle části názvu aktivní uhlí cesta krásně bílým zubům .

Naši partneři