Nabídka
Přidej
článek

Velikonoční recepty - kuchařka ke stažení


Stáhněte si naší Velikonoční kuchařku zdarma! Tak je jaro zase konečně tady. Všechno kolem se začíná zelenat, slunce do..
(celý článek)

Stáhněte si naší Velikonoční kuchařku zdarma! Tak je jaro zase konečně tady. Všechno kolem se začíná zelenat, slunce do...


Stáhněte si naší Velikonoční kuchařku zdarma!

Tak je jaro zase konečně tady. Všechno kolem se začíná zelenat, slunce dokonce už trochu hřeje a svátky jara, velikonoce jsou na dosah. Letošní Pašijový týden, což je poslední týden před velikonoci, trvá od 14. do 21. dubna. Začne Modrým pondělím a přes Žluté úterý, Škaredou středu, Zelený čtvrtek a Velký pátek se dostaneme až Bílé sobotě, Neděli Velikonoční a konečně k Velikonočnímu pondělí. Velikonoce slaví nejen křesťané, ale je tu i mnohé, co zůstalo z pohanského vítání jara, a tak jsou tyto svátky bohaté, barevné a rozmanité.

Připravili jsme pro vás nový velikonoční ebook, s trochou receptů, návodů, rad a postřehů. Ať už se týkají velikonočních receptů na pečení masa, nádivek, velikonočních beránků a mazanců nebo třeba barvení vajec. Chceme vás inspirovat, jak si byt vyladit velikonoční a jarní výzdobou, připomenout vám, že zelené bylinky rostou i v přírodě a nyní znovu přišel jejich čas. Můžeme pomoci i radou, jak se připravit na koledníky a že v žádném případě nesmíte zapomenout na pomlázku.
Stáhněte si naší Velikonoční kuchařku zdarma!

Stáhněte si náš velikonoční book a třeba v něm najdete něco, co vás zaujme. Jsme rádi že navštěvujete náš web receptnajidlo.cz a celý náš tým vám přeje nejen krásné a veselé jarní svátky, ale i celý úspěšný rok pro každého z vás. Potěšilo by nás, kdybychom k tomu mohli přispět svými recepty alespoň trochu i my.

Odkazy na tématické stránky

E-book Velikonoční kuchařka

Velikonoční recepty


  • Kuchař: Hana R.
  • Publikováno:

Kategorie: Rady a tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Velikonoční y - kuchařka ke stažení.
Nebo hledejte podobné podle části názvu velikonoční kuchařka stažení .

Naši partneři