Velikonoční recepty - kuchařka ke stažení

Článek byl publikován

Stáhněte si naší Velikonoční kuchařku zdarma!

Tak je jaro zase konečně tady. Všechno kolem se začíná zelenat, slunce dokonce už trochu hřeje a svátky jara, velikonoce jsou na dosah. Letošní Pašijový týden, což je poslední týden před velikonoci, trvá od 10. do 16. dubna. Začne Modrým pondělím a přes Žluté úterý, Škaredou středu, Zelený čtvrtek a Velký pátek se dostaneme až Bílé sobotě, Neděli Velikonoční a konečně k Velikonočnímu pondělí. Velikonoce slaví nejen křesťané, ale je tu i mnohé, co zůstalo z pohanského vítání jara, a tak jsou tyto svátky bohaté, barevné a rozmanité.


Připravili jsme pro vás nový velikonoční ebook, s trochou receptů, návodů, rad a postřehů. Ať už se týkají velikonočních receptů na pečení masa, nádivek, velikonočních beránků a mazanců nebo třeba barvení vajec. Chceme vás inspirovat, jak si byt vyladit velikonoční a jarní výzdobou, připomenout vám, že zelené bylinky rostou i v přírodě a nyní znovu přišel jejich čas. Můžeme pomoci i radou, jak se připravit na koledníky a že v žádném případě nesmíte zapomenout na pomlázku.
Stáhněte si naší Velikonoční kuchařku zdarma!


Stáhněte si náš velikonoční book a třeba v něm najdete něco, co vás zaujme. Jsme rádi že navštěvujete náš web receptnajidlo.cz a celý náš tým vám přeje nejen krásné a veselé jarní svátky, ale i celý úspěšný rok pro každého z vás. Potěšilo by nás, kdybychom k tomu mohli přispět svými recepty alespoň trochu i my.

Stáhněte si naší Velikonoční kuchařku zdarma! Tak je jaro zase konečně tady. Všechno kolem se začíná zelenat, slunce dokonce už trochu hřeje a sv&aac...

Sdílejte článek:

Recenze a hodnocení receptu


Napište vaší recenzi nebo komentář


Tento recept ještě nebyl okomentován
Velikonoční recepty - kuchařka ke stažení

Odkazy na tématické stránky

E-book Velikonoční kuchařka

Velikonoční recepty

Velikonoční recepty - kuchařka ke stažení Velikonoční recepty - kuchařka ke stažení

Autoři článku

Tomáš Rohlena
Václav Fořt
Hana R.

Naši partneři

×

Váš recept je nyní uložen!

Zaregistrujte se, aby jste se k uloženým receptům později dostal/a.
Přihlásit se přes sociální sítě


Podmínky použití | Ochrana os.údajů