článek

Zdravým dárkem dáváte to nejcennější


Dopřejte svým blízkým pod stromeček to nejlepší! Elegantní balení Kitl Eligin BIO nebo lahodnou a vysoce kvalitní Medovin..
(celý článek)

Dopřejte svým blízkým pod stromeček to nejlepší! Elegantní balení Kitl Eligin BIO nebo lahodnou a vysoce kvalitní Medovin...


Dopřejte svým blízkým pod stromeček to nejlepší! Elegantní balení Kitl Eligin BIO nebo lahodnou a vysoce kvalitní Medovinu určitě ocení.

Zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO jsou letošní novinkou a s blížící se zimou i naprostým hitem. Zcela zaslouženě. Jde o doplněk stravy vyvinutý předními českými lékaři, který obsahuje pouze výjimečně silný zázvorový prášek a vitamín C, který účinky kořene ještě více zesiluje. Na podporu imunity jej užívají sportovci oslabení intenzivním tréninkem, mámy s neustále nastydlými dětmi a často i senioři, pro něž je klíčové udržet si zdraví i v období řádících chřipek. Pořád ještě nevíte, komu jej dát?

Díky speciální receptuře mohou kapsle Eligin užívat i děti a lidé s citlivým žaludkem. Kapsle se totiž rozkládají až ve střevě. Díky tomu nepálí a naopak mohou začít působit přímo v místě, kde jsou nejvíce potřeba.

Bojíte-li se novinek, obdarujte své blízké Kitl Medovinou. Rádi si vychutnají nápoj, který je oproti ostatním obohacený o 4 bylinky v BIO kvalitě. Díky tomu, že neobsahuje řepný cukr a není dolihovaná, máte jistotu, že dáváte opravdu tu nejvyšší kvalitu.

A jestliže si nejste jistí svým výběrem, věnujte dárkový poukaz Kitl. Ten lze uplatnit v eshopu na www.kitl.cz, kde si již každý vybere přesně podle své chuti.


  • Kuchař: Redakce
  • Publikováno:

Kategorie: Rady a tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Hledat podobné články jako Zdravým dárkem dáváte to nejcennější.
Nebo hledejte podobné podle části názvu zdravým dárkem dáváte nejcennější .

Naši partneři