Nabídka
Přidej

Lák na utopence jednu sklenici 0,7 l recept

Sdílejte obsah s přáteli

Lák na utopence jednu sklenici 0,7 l recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Lák na utopence jednu sklenici 0,7 l, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Lák na utopence jednu sklenici 0,7 l. Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Lák na utopence jednu sklenici 0,7 l receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Utopenci: univerzál a v jablečném octu recept

Na lák budeme potřebovat: cca 0,7 - 0,8 l jablečného octa (žádnou vodu - ta se nedává), 2 lžíce cukru, 0,5 - 1 lžička soli, 1 lžička hořčičného semínka (nemusí být), 3 bobkové listy, 4 kuličky nového koření, 8 kuliček pepře. Lák jen krátce povaříme, a až vychladne, zalijeme jím špekáčky.

Podobné recepty jako Utopenci: univerzál a v jablečném octu

Kysané zelí do sklenic recept
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Kysané zelí do sklenic recept

Potom zelí natlačíme do 0,7 l sklenic tak,aby v každé byla i šťáva a zavíčkujeme. Můžeme použít i šroubovací víčka. Dáme je na plechy, nejlépe k topení nebo někam do tepla. Víčka se vypoulí a zelí pracuje a stéká z nich voda. Necháme tak asi 2-3 týdny, víčka by se měla vcucnout, ale pokud ne, nevadí

Podobné recepty jako Kysané zelí do sklenic

recept internet
recept internet

Zavařování okurek

Stačí na 8 sklenic 0,7 l. Používán na většinu zeleniny. Do okurek přídávám na skleniíci 5 pepřů, 3 nová koření, 2 hřebíčky, 1 bobek, lžičku hořčičných semínek a květ kopru, několik plátků mrkve a pár kousků šalotky.

Podobné recepty jako Zavařování okurek

recept internet
recept internet

Utopenci II.

Cibuli překrojíme na půl a nakrájíme na hrubé měsíčky, papriku rozkrojíme podélně na čtvrtky a nakrájíme na tenké plátky napříč. A teď přijde ta nejzábavnější část - vkládání utopenců do urny. Dno urny pokryjeme cibulí (nešetřit - cibule je na utopencích to nejlepší!) a vkládáme po čtyřech utopencíc

Podobné recepty jako Utopenci II.

recept internet
recept internet

Taťkovi utopenci

Cibuli oloupejte a jednu čtvrtinu nakrájejte na půl plátky (do špekáčků), zbytek na kolečka (do sklenice). Velkou sklenici vyložte cibulí a přidejte pár kuliček celého pepře. Špekáčky oloupejte a podélně rozřízněte co nejvíce tak, aby zůstaly stále v celku.

Podobné recepty jako Taťkovi utopenci

recept internet
recept internet

Kvašené okurky

Nahoře "zašprajcuji těmi největšími okurkami a přisypu jednu lžíci cukru, ten opět podpoří kvašení. Poté zaleji slaným lákem tak, aby bylo vše ponořené, nic nesmí ani čouhat ani plavat! Nenalévejte vrchovaté, hladina může během procesu malinko stoupnout. Dám na dobře zvolené místo, KDE SE S NIMI NEB

Podobné recepty jako Kvašené okurky

Americké okurky
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Americké okurky

Postup přípravy receptu. 1. Okurky a cibuli nakrájíme na kolečka, smícháme se solí a necháme stát 2 hodiny. Potom z nich rukama vymačkáme vodu, přidáme nálev a plníme do skleniček. Zavíčkujeme a zavařujeme 20 minut. 2. Těchto okurek jsem loni dostala malou skleničku na ochutnání.

Podobné recepty jako Americké okurky

Naši partneři