Porcování upečené husy recept

Sdílejte obsah s přáteli

Porcování upečené husy recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Porcování upečené husy, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Porcování upečené husy. Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Porcování upečené husy receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Porcovaná husa pečená na česneku
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Porcovaná husa pečená na česneku

Očištěné a omyté porce husy potřeme utřeným česnekem se solí a pečeme na sádle v troubě za občasného podlévání a polévání dozlatova.Upečené porce husy podáváme s bramborem nebo rýží.

Podobné recepty jako Porcovaná husa pečená na česneku

recept internet
recept internet

Poctivé pečené kuře

Kuře omyjeme a osušíme, aby se udělala kůrčička a vetřeme sůl do kůže i dovnitř. Pečeme v otevřeném pekáčku či ohnivzdorné misce na roštu, případně na 6 zkřížených špejlích (aby se spodní kůže nedotýkala pekáče) 30 minut na 180-200 °C podle trouby.

Podobné recepty jako Poctivé pečené kuře

Akční letáky
recept internet
recept internet

Buchty těsto z domácí pekárny recepty.cz

Ingredience vložíme v uvedeném pořadí do pekárny a zapneme program TĚSTO (pekárna ETA, Vega, Clatronic). Po ukončení programu těsto vyndáme z nádoby na pomoučený stůl a rozdělíme na stejnoměrné kousky (cca 20), které plníme jednotlivými náplněmi.

Podobné recepty jako Buchty těsto z domácí pekárny y.cz

recept internet
recept internet

Pařížské kostky

Pekla jsem,když byl na prvním míste v top receptech,ale měla jsem stejný pocit,jako paní Fabiánová,se kterou souhlasím,ale myslela jsem si,že jsem někde udělala chybu,že jsem těsto třeba dlouho nechala v troubě,protože u tmavého těsta mám problém odhadnout,kdy je už upečené.Krém byl super.

Podobné recepty jako Pařížské kostky

Naši partneři