Nabídka
Přidej
recepty

Rychlé čokoládové sušenky


Rychlé čokoládové sušenky z koupené sypké směsi na čokoládový dort a několika ingrediencí budeme mít připraveny během půl hodiny. Můžeme použít dortovou směs "Betty Crocker Super Moist" nebo jakoukoliv jinou.
(celý recept)

Rychlé čokoládové sušenky z koupené sypké směsi na čokoládový dort a několika ingrediencí budeme mít připraveny během půl hodiny. Můžeme použít dortovou směs "Betty Crocker Super Moist" nebo jakoukoli...

Ingredience receptu

  • 1 balení směsi na čokoládový dort
  • 2 vejce
  • 1/2 hrnku rostlinného oleje
  • moučkový cukr

Způsob přípravy

Rychlé čokoládové sušenky z koupené sypké směsi na čokoládový dort a několika ingrediencí budeme mít připraveny během půl hodiny. Můžeme použít dortovou směs "Betty Crocker Super Moist" nebo jakoukoliv jinou. Trouba musí být předehřátá na 170 stupňů.Ve velké míse smícháme sypkou směs s vejci a olejem a připravíme hladké těsto.

Nyní si posypeme ruce moučkovým cukrem a z těsta připravíme malé kuličky. Na plech s pečícím papírem kuličky z těsta naskládáme, tak aby mezi nimi byla mezera 5 cm. V předehřáté troubě sušenky pečeme 15 minut. Po upečení je naskládáme na rošt, aby rychleji vychladly.


  • Kuchař: Redakce
  • Publikováno:

Kategorie: Cukroví

Sdílejte recept s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Další recepty na Rychlé čokoládové sušenky.
Nebo hledejte podobné podle části názvu rychlé čokoládové sušenky .
Hledat podobné recepty na internetu jako Rychlé čokoládové sušenky

Naši partneři