Nabídka
Přidej

Domácí donats recept

Sdílejte obsah s přáteli

Domácí donats recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Domácí donats, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Domácí donats. Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Domácí donats receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!

Donuts recept
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Donuts recept

Do teplého mléka přidáme lžíci cukru a rozdrobíme do něho droždí. Necháme 10 minut stát, než vzejde kvásek. Do mísy prosijeme mouku, přidáme sůl,...

Podobné recepty jako Donuts

Základní Donuts  Donut maker recept
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Základní Donuts Donut maker recept

Domácí sušenky - základní recept . Základní chleba z remosky . Základní kváskový chleba . Chia pudink – základní recept . Pizza - základní předpis . Kuskus - základní příprava . Domací tofu - základní recept . Indické placky základní; 75% hydratace .

Podobné recepty jako Základní Donuts Donut maker

Výborné domácí donuty recept
Uložit recept!
recept internet
recept internet

Výborné domácí donuty recept

Jediné co beru jako mínus je množství udávaného cukru, které by mělo být větší, protože bez dost sladkého čokoládového povrchu by to nebylo moc k jídlu. Ale jinak konzistence se dá srovnat s kupovanými dopékanými polotovary. Domácí jsem nikdy nejedl, takže mohu posoudit jen podle polotovarů.

Podobné recepty jako Výborné domácí donuty

Naši partneři